fot. Youtube

Ten złodziej prawdopodobnie nie będzie miał już nawet szansy pożałować swojego czynu. Do sieci trafiło nagranie z jednego ze sklepów w Las Vegas, w Stanach Zjednoczonych. Dwóch mężczyzn próbowało okraść lokal. Jeden zdołał uciec, drugi skończył bardzo źle. Sprzedawca bardzo poważnie potraktował napaść i nie szczędził środków, aby powstrzymać złodzieja…

Jak podaje amerykański „New York Post” – do nieudanego napadu na sklep z papierosami doszło w ubiegłą środę. Tego dnia w sklepie „Smokestrom Smoke Shop” obsługiwał jego właściciel Johnny Nguyen.

Na nagraniu widać, jak dwóch mężczyzn wchodzi do lokalu w kominiarkach. Wymieniają parę słów z właścicielem, który stoi za ladą. 22-letni Nguyen miał zapytać ich wówczas „dlaczego noszą maski narciarskie”. Następnie jeden ze złodziei chwyta słoik na napiwki i próbuje rzucić się do ucieczki. Potem wraca… odkłada to co zabrał i kradnie następną rzecz z półki. Tym razem ucieka ze sklepu na dobre.

Napadli na sklep z e-papierosami. Jeden ze złodziei nie przeżył konfrontacji z właścicielem

W międzyczasie drugi ze złodziei przeskakuje przez ladę i próbuje zabrać coś z półki. W tym momencie Nguyen złapał za nóż. Według informacji, przekazanych mediom, właściciel sklepu zadał złodziejowi 7 ciosów. W trakcie sztyletowania mężczyzna zdążył wykrzyczeć jeszcze „Już nie żyję!”.

 „Bałem się o swoje życie” – mówił Nguyen dla „The Post”.

Urzędnicy Departamentu Policji Miejskiej w Las Vegas nie ujawnili, czy złodziej przeżył swój zuchwały napad. Wobec siedmiu ciosów nożem – w tym w okolicach szyi – szanse na przeżycie w jego przypadku były raczej marne.

„Kiedy weszli, jeden z nich miał przed sobą torbę, jakby miał broń palną czy coś. Nie miałem dużo czasu na myślenie. Chwyciłem nóż [leżący – przyp. red.] tuż przy kasie” – relacjonował właściciel sklepu.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!