13-latka dotkliwie pobita przez 16-letniego chłopaka
fot. Twitter

Kolejna fala agresji wśród młodzieży? Zaledwie kilka dni temu do sieci trafiło nagranie, na którym 15-letni chłopak katował bezdomnego mężczyznę, atakując go z zaskoczenia podczas snu. Mniej więcej w tym samym czasie w Internecie pojawiło się nagranie, na którym widać jak 16-letni chłopak okłada pięściami 13-letnią dziewczynkę. W obu przypadkach sprawa skończy się dla małoletnich sprawców przed sądem rodzinnym.

O brutalnej napaści 15-latka na bezdomnego na Podlasiu pisaliśmy TUTAJ.

Do kolejnego, niepokojące zdarzenia doszło w Debrznie na Pomorzu. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać 16-letniego chłopaka, który najpierw dyskutuje z 13-letnią dziewczynką i wulgarnie poleca jej oddalić się z tego miejsca, a potem zaczyna ją szarpać. Na koniec 16-latek wymierza dziewczynce kilka ciosów głowę, a na koniec jeszcze jeden, potężny cios, który powala 13-latkę na ziemię.

13-letnia dziewczynka brutalnie pobita przez 16-letniego chłopaka. Świadek nagrywał, ale nie próbował powstrzymać napastnika

Jak poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Człuchowie – do zdarzenia doszło w niedzielę, 16 lipca, w lesie na terenie gminy Debrzno. Policjanci zostali powiadomieni o pobiciu dopiero dwa dni później. Dzięki nagraniu, wrzuconemu do sieci prawdopodobnie przez kolegę 16-latka, funkcjonariuszom udało się ustalić tożsamość sprawcy pobicia. Nastolatek został zatrzymany i przesłuchany. W trakcie przesłuchania chłopak przyznał się do zarzucanego mu czynu, tj. pobicia. O tym, jaką karę poniesie, zadecyduje sąd rodzinny.

W wyniku pobicia 13-letnia dziewczynka doznała poważnych obrażeń ciała – informuje „polsatnews.pl”. Portal zauważa, że w czasie trwania nagrania nie widać, aby ktoś próbował potrzymać napastnika, katującego bezbronną dziewczynkę.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!