9-latka popełniła samobójstwo. Ojciec kazał jej zabrać się do nauki
fot. Pixabay

9-letnia dziewczynka targnęła się na swoje życie i niestety jej się to udało. Do tragicznego zdarzenia nie musiało dojść, choć zasadność przyczyny pozostaje dyskusyjna. Według „India Today” powodem samobójstwa dziewczynki były uwagi rodziców. Powiedzieli 9-latce, aby przestała bawić się z przyjaciółmi i zajęła nauką.

Do zdarzenia doszło w stanie Tamilnadu w Indiach. Znana na Instagramie 9-letnia Pratiksha odebrała sobie życie. Fani nazywali ją „insta queen”, czyli królową Instagrama. Szczegóły tragedii są wstrząsające.

Jak donosi „India Today” – dramatyczne sceny rozegrały się w poniedziałek 27 marca, wieczorem. Dziennik twierdzi, że zna powód samobójstwa dziewczynki, choć wydaje się on bardzo naciągany i możliwe, że podłoże targnięcia się przez 9-latkę na własne życie było zupełnie inne.

Ojciec poprosił córkę, aby skończyła zabawę i zajęła się nauką. Po powrocie do domu znalazł 9-latkę umierającą

Według gazety, ojciec dziewczynki zauważył ją, bawiącą się samotnie w pobliżu domu teściów. Poprosił córkę, aby pod jego nieobecność udała się do domu i zajęła się nauką. Mężczyzna dał 9-latce klucze domu, a sam udał się do pracy.

Kiedy wrócił, dom był zamknięty od środka. Próbował zawołać córkę, aby otworzyła drzwi. Kiedy próby kontaktu z dziewczynką były bezskuteczne, mężczyzna wybił szybę i w ten sposób dostał się do wnętrza budynku. Tam zobaczył swoją córkę, próbującą popełnić samobójstwo. „India Today” nie informuje, w jaki sposób 9-latka chciała to zrobić. Kiedy ojciec ją znalazł, dziewczynka jeszcze żyła. Powiadomił karetkę, która zabrała jego córkę do szpitala. Niestety, lekarzom nie udało się jej uratować.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę