Bójka
Fot. Poscigi.pl

Operator monitoringu miejskiego w Gorzowie Wielkopolskim w ostatni poniedziałek obserwował zabawną sytuację, która miała miejsce w środku miasta. Dwóch mężczyzn wdało się w bójkę, a jeden z nich miał na sobie tylko majtki.

Nietypowe sceny wydarzyły się w ostatni poniedziałek na ulicy Mieszka I w Gorzowie Wielkopolskim, a o sprawie poinformował portal informacyjno-kryminalny poscigi.pl. Bohaterowie zdarzenia szybko zyskali rozgłos.

Na miejsce bójki została wezwana policja. Funkcjonariusze ustalili, że obaj mężczyźni wdali się w kłótnie, która najpewniej zamieniła się w bijatykę na skutek spożytego alkoholu, na co wskazywało badanie alkomatem.

Agresorzy zostali przewiezieni do izby wytrzeźwień i już wiadomo, że nie grożą im żadne konsekwencje prawne za swoje zachowanie. Jedno jest jednak pewne – zapewne słono zapłacą za pobyt w „wytrzeźwiałce”.

Internautów mocno rozbawiły zdjęcia z bójki, na których widać, jak jeden z mężczyzn miał na sobie tylko majtki. „Tekken – wersja gorzowska”, „Jaki kraj, taki Bruce Lee”, „Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz” – śmieją się internauci.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę