Co można wypić rano zamiast kawy?

Pixabay.com

Kawa jest zdecydowanie najpopularniejszych sposobem dla wielu osób na uzyskanie niezbędnej dawki energii każdego poranka. Ci, którzy chcieliby zastąpić ją innym napojem mają w tej kwestii spore pole do popisu.

REKLAMA

Kawa jest częstym gościem na stołach w trakcie śniadania, ale także stanowi sposób na przywitanie gości. Wiele osób nie wyobraża sobie choćby jednego dnia bez wypicia co najmniej jednej filiżanki.

Każda kawa charakteryzuje się niepowtarzalnym smakiem. Niektórzy jednak mają co jakiś czas ochotę na coś innego. Na szczęście istnieją zamienniki, które również mogą nam zapewnić niezbędną dawkę energii.

REKLAMA

Okazuje się, że taki sam efekt można uzyskać po wypiciu zwykłej wody z imbirem lub miodem. Nie dość, że zapewnimy sobie niezbędną energię, to dodatkowo dostarczymy organizmowi niezbędnych składników odżywczych.

Kolejnym napojem, który może nam dodać energii jest zielona herbata, w której znajduje się kofeina. Choć jest jej mniej niż w kawie, dla niektórych osób taka ilość będzie w zupełności wystarczająca.

REKLAMA

Podziel się: