Co za rewelacyjna dieta! Aneta Zając zmieniła się nie do poznania!

Znana aktorka Aneta Zając wygląda wprost zjawiskowo. Jak informuje magazyn „Party”, swoją metamorfozę artystka zawdzięcza zmianie stylu życia i diecie, dzięki której zrzuciła już 10 kilogramów.

„Przez ostatni rok Aneta walczyła z nadwagą pod okiem specjalistów. To była ciężka praca zarówno z trenerem na siłowni, jak i z dietetykiem, który szczegółowo rozpisał jej dietę”, ujawnia znajoma aktorki w „Party”.

Dziennikarze magazynu dowiedzieli się, że Aneta Zając – oprócz tego, że odbywa ciężkie treningi – wyeliminowała wiele produktów z codziennej diety, w tym cukier, produkty pszenne i tłuste mięso. Jadłospis aktorki bazuje obecnie głównie na warzywach i owocach i zbliżony jest do diety dr Ewy Dąbrowskiej. Co ciekawe, artystka nie korzysta z cateringu, tylko sama przygotowuje dla siebie posiłki, ponieważ bardzo lubi gotować.

Czytaj także:  Edyta Górniak pochwaliła się swoją willą (WIDEO)

Sama aktorka pytana, czy stosuje jakąś specjalną dietę, odsyła do przepisów na swoim blogu. Potrawy na zamieszczonych tam zdjęciach wyglądają na pyszne i zdrowe. Na blogu można znaleźć na przykład przepis na hamburgery w wersji slow czy krewetki ze szpinakiem i makaronem szpinakowym.

View this post on Instagram

#girls #just #wanna #have #fun 🎬

A post shared by Aneta Zajac (@aneta_zajac_official) on

 


Komentarze