Znana aktorka Aneta Zając wygląda wprost zjawiskowo. Jak informuje magazyn „Party”, swoją metamorfozę artystka zawdzięcza zmianie stylu życia i diecie, dzięki której zrzuciła już 10 kilogramów.

„Przez ostatni rok Aneta walczyła z nadwagą pod okiem specjalistów. To była ciężka praca zarówno z trenerem na siłowni, jak i z dietetykiem, który szczegółowo rozpisał jej dietę”, ujawnia znajoma aktorki w „Party”.

Dziennikarze magazynu dowiedzieli się, że Aneta Zając – oprócz tego, że odbywa ciężkie treningi – wyeliminowała wiele produktów z codziennej diety, w tym cukier, produkty pszenne i tłuste mięso. Jadłospis aktorki bazuje obecnie głównie na warzywach i owocach i zbliżony jest do diety dr Ewy Dąbrowskiej. Co ciekawe, artystka nie korzysta z cateringu, tylko sama przygotowuje dla siebie posiłki, ponieważ bardzo lubi gotować.

Sama aktorka pytana, czy stosuje jakąś specjalną dietę, odsyła do przepisów na swoim blogu. Potrawy na zamieszczonych tam zdjęciach wyglądają na pyszne i zdrowe. Na blogu można znaleźć na przykład przepis na hamburgery w wersji slow czy krewetki ze szpinakiem i makaronem szpinakowym.

https://www.instagram.com/p/B39-bMonDbe/?utm_source=ig_embed

 


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę