Czarne chmury nad Cristiano Ronaldo. Grozi mu dyskwalifikacja!

Portugalski gwiazdor Juventusu, Cristiano Ronaldo może niebawem zostać ukarany za swoje zachowanie podczas ostatniego ligowego spotkania włoskiego zespołu. Wszystko powinno rozstrzygnąć się w przeciągu kilku dni.

W ostatni weekend drużyna z Turynu pokonała na własnym stadionie AC Milan 1:0. W spotkaniu tym mocno niewidoczny był Cristiano Ronaldo, który został zmieniony przez Maurizio Sarriego już w 55. minucie spotkania. Trener po zakończeniu meczu zdradził, że tak wczesne zdjęcie z boiska portugalskiego gwiazdora było spowodowane problemami zdrowotnymi, z którymi mierzy się od dłuższego czasu.

Czytaj także:  Jerzy Brzęczek zakażony koronawirusem!

Sam piłkarz był bardzo niezadowolony z decyzji trenera, okazując swoją wściekłość w momencie opuszczania boiska. Ronaldo na nikogo nie zwracał uwagi i skierował się wprost do szatni, nie zważając na to, że jego drużyna walczyła o zwycięstwo. Niedługo po końcowym gwizdku okazało się, że Portugalczyk nawet nie zaczekał w niej do końca spotkania, przedwcześnie opuszczając stadion.

Czytaj także:  Jerzy Brzęczek zakażony koronawirusem!

Jak się okazuje, piłkarz może dość mocno odpowiedzieć za swoją decyzję. Włoskie media wspomniały, że opuszczenie stadionu przed końcem meczu może zakończyć się nawet dwuletnią dyskwalifikacją. – Nie można opuścić stadionu przed końcem meczu, bo jest jeszcze kontrola antydopingowa. Kiedyś musiałem pilnie wracać na stadion, bo inaczej groziła mi dwuletnia dyskwalifikacja – powiedział w studiu telewizyjnym były piłkarz, Antonio Cassano.

Czytaj także:  Jerzy Brzęczek zakażony koronawirusem!

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.