Pixabay.com

Do bardzo groźnego wypadku doszło w Białej Rawskiej w województwie łódzkim. 42-letni mężczyzna konserwował maszynę, ale w pewnym momencie przewróciła się, po czym przygniotła pracownika. Poszkodowany został zabrany do szpitala śmigłowcem LPR.

Niebezpieczna sytuacja miała miejsce we wtorek w jednej z sortowni owoców w Białej Rawskiej. 42-letni mężczyzna doznał poważnych obrażeń, kiedy czyszczona przez niego maszyna nagle przewróciła się wprost na pracownika.

Na miejscu wypadku pojawił się śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który możliwie jak najszybciej zabrał rannego do szpitala. Na ten moment służby nie podały informacji na temat jego stanu zdrowia.

– 42-latek został przygnieciony przez maszynę, którą konserwował w sortowni owoców w Białej Rawskiej (woj. łódzkie). Rannego mężczyznę przetransportowano śmigłowcem do szpitala – powiedziała mł. asp. Agata Krawczyk (rzeczniczka rawskiej policji) w rozmowie z PAP.

W sortowni owoców pojawiła się policja, która wspólnie z odpowiednimi organami będzie ustalać dokładne przyczyny tego zdarzenia. Ponadto przeprowadzone zostanie szczegółowe dochodzenie na temat warunków pracy w zakładzie.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę