Dramat na Mazowszu. Dwóch 13-latków potrąconych na ekspresówce

policja
Pixabay.com

Do dramatycznego wypadku doszło na drodze ekspresowej S8 w pobliżu miejscowości Trojany w województwie mazowieckim. Osobowe auto z impetem wjechało w dwóch 13-latków, którzy szli poboczem i prowadzili rowery. Z ciężkimi obrażeniami trafili do szpitala.

REKLAMA

Zdarzenie miało miejsce w niedzielny wieczór. Jak przekazało RMF FM rozpędzony samochód wjechał wprost w dwóch 13-latków, którzy szli poboczem i prowadzili rowery. Obaj przemieszczali się po drodze technicznej.

Choć zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, na szczęście nie doszło do najgorszego. W wyniku odniesionych obrażeń nastolatkowie odnieśli groźne obrażenia, a następnie zostali przetransportowani do najbliższego szpitala.

REKLAMA

Na miejscu zdarzenia pojawiła się policja i straż pożarna z Trojan, JRG Wołomin, OSP Lasków, OSP Dąbrówka, zespoły ratownictwa medycznego, a także wydział ruchu drogowego z Wołomina.

Przy okazji tego zdarzenia policja ponownie zaapelowała o ostrożność podczas poruszania się po zmroku. Szczególnie jest ona zalecana w przypadku, gdy poruszamy się przy ruchliwej drodze.

Udostępnij: