REKLAMA

Kołobrzeg
Fot. Google Maps

Do dramatycznego zdarzenia doszło w Kołobrzegu. Z trzeciego piętra sanatorium Bałtyk wypadło dwoje młodych ludzi – kobieta i mężczyzna. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala w bardzo ciężkim stanie.

REKLAMA

We wtorkowy poranek jeden z przypadkowych przechodniów natknął się na dwie osoby znajdujące się w bardzo ciężkim stanie. Kobieta i mężczyzna w wieku około 20 lat leżeli przed Sanatorium Uzdrowiskowym „Bałtyk” w Kołobrzegu.

Na miejsce zostało wezwane pogotowie, a także policja. W rozmowie z Polską Agencją Prasową rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koszalinie przekazał jedynie, że poszkodowani przeżyli upadek z trzeciego piętra, a do Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu trafili w „ciężkim, wręcz krytycznym stanie”.

REKLAMA

Zarówno prokuratura, jak i policja nie udzieliły bardziej szczegółowych informacji w tej sprawie. Nie wiadomo więc, czy kobieta i mężczyzna byli spokrewnieni lub coś ich łączyło. Nie wiadomo też, czy zdarzenie było nieszczęśliwym wypadkiem czy też próbą samobójczą.

Od zebranych w sprawie przez policję w Kołobrzegu materiałów prokuratura uzależnia wszczęcie śledztwa. Incydent miał miejsce w popularnym obiekcie, znajdującym się tuż przy samej promenadzie obok kołobrzeskiego molo.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA