Nastolatkowie niszczyli zaparkowane na ulicy samochody. Gniezno
fot. Pixabay

Do tragicznego zdarzenia doszło w jednym z bloków w Ostrowi Mazowieckiej. Znaleziono tam okaleczone ciało mężczyzny, którym miał być obywatel Ukrainy. Najprawdopodobniej doszło tam do brutalnego morderstwa.

Przybyłe na miejsce zdarzenia służby wykazały, że ciało mężczyzny miało liczne rany kłute. Przez wiele godzin w jednym z bloków w Ostrowi Mazowieckiej pracowali policjanci kryminalni i śledczy z prokuratury rejonowej.

– Podczas oględzin przeprowadzonych na miejscu lekarz stwierdził szereg obrażeń na ciele, były to liczne rany kłute na plecach i klatce piersiowej. W tej chwili jesteśmy na etapie ustalania terminów przeprowadzania sekcji zwłok – relacjonowała Radiu dla Ciebie rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce Elżbieta Łukasiewicz.

O całej sprawie jako pierwsi poinformowali dziennikarze stacji RMF FM. Dodali również, że na ten moment policja nie zatrzymała nikogo w tej sprawie. Wiadomo jedynie, że ofiara od kilku lat miała mieszkać w Polsce.

Jak podaje Radio dla Ciebie, zabitym był 55-letni mężczyzna, który od jakiegoś czasu pracował w lokalnej spółdzielni mleczarskiej. Mieszkanie, w którym znaleziono jego ciało, miał wynajmować.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę