Wypadek
Fot. bandyci drogowi Twitter

Do sieci trafiło nagranie z Wyszkowa, na którym widać, że osobowa honda wypada z jezdni i uderza w drzewa. Jak się okazało, za kierownicą siedział pijany 17-latek, a oprócz niego w pojeździe znajdowało się dwóch innych pasażerów.

Do zdarzenia doszło przed kilkoma dniami w miejscowości Kamieńczyk w województwie mazowieckim. Doszło do bardzo groźnego wypadku drogowego, który zakończył się obrażeniami ciała i hospitalizacją uczestników.

Mundurowi wstępnie ustalili, że kierujący osobową hondą 17-latek nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków, po czym zjechał z drogi, a następnie z impetem uderzył w przydrożne drzewa.

Mundurowi szybko ustalili, że 17-latek był pijany, a do tego nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Kierowca, jak i pasażerowie – 18-letni mężczyzna i 16-letnia kobieta również byli pod wpływem alkoholu. Cała trójka trafiła z obrażeniami ciała do szpitala.

W sieci pojawiło się również bulwersujące nagranie z tego wypadku, które wzbudza duże kontrowersje. Widzimy i słyszymy na nim młodych ludzi, którzy przeklinają i wykazują się brakiem odpowiedzialności.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę