Wypadek
YouTube | STOP CHAM

Do przerażającego zdarzenia doszło na jednej z dróg w Stanowicach na Śląsku. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem, wskutek czego jadący jednośladem z impetem uderzyli w znak drogowy. Do sieci trafiło nagranie z tego wypadku.

Wypadek na drodze w Stanowicach miał miejsce 17 sierpnia w godzinach popołudniowych. Autor nagrania przekazał go kanałowi STOP CHAM na YouTube, a następnie zostało ono opublikowane. Widok wypadku mrozi krew w żyłach.

Autor filmu w pewnym momencie zwolnił, aby wykonać manewr skrętu. Z jego prawej strony nagle pojawił się motocykl, którym jechał mężczyzna wraz z pasażerką. Oboje nie mieli na sobie żadnych ochraniaczy, poza kaskami.

Motocykl zahaczył o samochód, po czym zaczął się przewracać. Jadący na jednośladzie spadli z maszyny i z impetem uderzyli w słup znaku drogowego. Ciało kobiety nawet „owinęło” się na słupie.

Nieletni motocyklista, który jechał bez uprawnień oraz bez ważnego badania technicznego motocykla został uznany przez policję za winnego zdarzenia. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala z lekkimi obrażeniami. O dziwo jadącej z nim kobiecie nic się nie stało.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę