Dziwne gesty Putina. Jego zachowanie zastanowiło media [WIDEO]

Władimir Putin
Twitter | Tadeusz Giczan

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać oczekującego na prezydenta Turcji Władimira Putina. Widać na nim, że rosyjski przywódca wykonywał dziwne gesty, które zostały szybko wyłapane przez media i internautów.

REKLAMA

W ostatni czwartek doszło do szczytu Szanghajskiej Organizacji Współpracy w Uzbekistanie. Wzięli w nim udział przywódcy Rosji, Turcji, Białorusi, Azerbejdżanu, Iranu, Kirgistanu czy Pakistanu. Doszło też do spotkania Recepa Tayyipa Erdogana z Władimirem Putinem.

Rosyjski władca musiał poczekać na spóźniającego się Erdogana, co wywołało u niego spore zaskoczenie, ponieważ wcześniej to na niego czekali światowi liderzy. Polityk samodzielnie stał przed mediami i gośćmi szczytu.

REKLAMA

Kamera w pewnym momencie uchwyciła, że Putin najpierw machał w jednym kierunku, po czym wskazywał na drugą stroną sali, pokazując przy tym uścisk i pocałunek. Nie do końca zatem chyba wiedział, co się dzieje na sali.

„Delikatna mowa dyplomacji” – piszą dziennikarze biura prasowego Kremla na Twitterze. „Dyplomacja” Putina przejawiała się też, kiedy podczas samej rozmowy z tureckim przywódcą lider Rosji zaliczył wpadkę, nazywając Erdogana premierem.

Udostępnij: