REKLAMA

więzienie
fot. Pixabay

Do wstrząsającego zdarzenia doszło na terenie Zakładu Karnego w Przytułach Starych. Okazało się, że przed kilkoma dniami jeden z pracujących tam funkcjonariuszy popełnił samobójstwo. Mężczyzna zmarł na skutek samobójstwa.

REKLAMA

Choć do zdarzenia doszło 6 listopada, to przedstawiciele Zakładu Karnego w Przytułach Starych na Mazowszu przekazali informację na ten temat dopiero teraz. Szczegóły dotyczące śmierci 40-letniego pracownika Służby Więziennej są wstrząsające.

Okazało się, że mężczyzna przebywał w Łomży, skąd pochodził. To właśnie tam odebrał sobie życie, używając do tego broni palnej. Nie podano bardziej dokładnych szczegółów, a Prokuratura Rejonowa w Łomży wszczęła śledztwo.

REKLAMA

– 6 listopada 2023 roku dyżurny Komendy Miejskiej Policji poinformował o samobójczej śmierci funkcjonariusza z Zakładu Karnego w Przytułach Starych dokonanej poza terenem jednostki, w czasie wolnym od służby. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, czynności wyjaśniające prowadzi policja. Swoje czynności sprawdzające w przedmiotowej sprawie prowadzi również zespół funkcjonariuszy powołany przez Dyrektora Zakładu Karnego w Przytułach Starych – poinformował portal eostroleka.pl Zespół Prasowy Centralnego Zarządu Służby Więziennej.

W mediach społecznościowych pojawił się post, w którym koledzy 40-latka go pożegnali. – Żegnaj… Przyjacielu, Kolego, Dowódco… Spoczywaj w Pokoju – możemy przeczytać w wiadomości.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA