nóż
fot. Unsplash

Dziewczynka spędzała czas ze swoimi znajomymi, kiedy doszło do kłótni z inną grupą nastolatków. Słowna sprzeczka skończyła się tragicznie, gdy w ruch poszły pięści i… noże. 12-latka zmarła w szpitalu wskutek poniesionych obrażeń – poinformowało Liverpoolecho.co.uk. 

Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór, w Liverpoolu, w Wielkiej Brytanii. Lokalna policja odebrała wezwanie o ciężko rannej 12-latce, zidentyfikowanej później jako Ava White. Dziewczynkę znalazł jeden z przechodniów w centrum miasta i od razu przystąpił do reanimacji. Kiedy służby dotarły na miejsce, dziewczynkę przewieziono do szpitala, jednak lekarze nie zdołali uratować jej życia. Według wstępnych ustaleń, 12-latka została brutalnie pobita i dźgnięta nożem.

„Najprawdopodobniej doszło do słownej kłótni z inną grupką, a jej kulminacją był atak na Avę, w wyniku którego dziewczynka odniosła katastrofalne obrażenia” – poinformował Jon Roy z lokalnej policji.

Policji udało się zatrzymać trzech nastolatków, którzy są podejrzani o zamordowanie Avy.

„Aresztowaliśmy czterech mężczyzn, jednego w wieku 13 lat, dwóch w wieku 14 lat i jednego w wieku 15 lat, pod zarzutem morderstwa. Obecnie są przesłuchiwani na posterunkach policji na Merseyside” – dodał Roy cytowany przez portal Liverpoolecho.co.uk.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę