Jaki starł się z dziennikarką TVN24. Opublikował wymowne nagranie [WIDEO]

Patryk Jaki
Fot. Patryk Jaki Facebook

Patryk Jaki pojawił się w programie „Czarno na białym”. Postanowił przy tym nagrać swoją rozmowę z dziennikarką TVN24, po czym opublikował ją w mediach społecznościowych. Polityk Suwerennej Polski dodał do tego wymowny opis.

REKLAMA

– Dziś TVN specjalnie z okazji przyjęcia Paktu Migracyjnego publikuje materiał atakujący nas za #Lajkozbrodnia. Zrobiłem im jednak niespodziankę i nagrałem całą rozmowę. Dziennikarka groziła mi i zabraniała nagrania – napisał Jaki w czwartek na swoim profilu na Twitterze.

Jaki nawiązał w ten sposób do decyzji Parlamentu Europejskiego, który w listopadzie uchylił immunitety Beacie Mazurek, Beacie Kempie, Tomaszowi Porębię oraz właśnie Patrykowi Jakiemu. Miało to związek z polubieniem przez eurodeputowanych spotu PiS, w którym partia straszyła najazdem uchodźców.

REKLAMA

Jaki udostępnił nagranie z rozmową z dziennikarką

W kolejnym opublikowanym wpisie Jaki postanowił przedstawić swoją rozmowę z dziennikarką TVN24. – Jak powstaje najpodlejszy program III RP czyli „Czarno na białym” w TVN – napisał polityk, atakując stację telewizyjną.

Na początku nagrania Jaki nazwał dziennikarkę „damą z programu” i mówił, że zrobił ekipie stacji „niespodziankę”. – Nie jest panu wstyd za ten spot? – pyta Jakiego dziennikarka, nawiązując do filmu uderzającego w migrantów. – Dlaczego pani zdaniem powinno mi być wstyd? – odpowiada natychmiast europoseł.

REKLAMA

Podziel się: