Kaczyński zadrwił z polityka PiS. „Już wisi”

Jarosław Kaczyński
Twitter | Błażej Makarewicz

Jarosław Kaczyński był w wyraźnie dobrym humorze podczas wystąpienia w Jedliczach. Prezes Prawa i Sprawiedliwości zakpił z posła Przemysława Czarneckiego, który przed kilkoma dniami trafił na izbę wytrzeźwień.

REKLAMA

Jarosław Kaczyński odbył kolejne już w ostatnich tygodniach spotkanie z wyborcami. Podczas niedawnej wizyty w Jedliczach twierdził, że PiS „nie jest partią aniołów”. – Tylko my z góry zakładamy, że będziemy na to ostro reagować i ostro na to reagujemy – zaznaczał.

Potem szyderczo wypowiedział się na temat głośnego w ostatnim czasie wybryku, którego dopuścił się poseł Przemysław Czarnecki. Polityk zbyt mocno upoił się alkoholem, wskutek czego musiał trafić na izbę wytrzeźwień.

REKLAMA

– Choćby ostatnio pewien młody poseł, że tak powiem: nie dał rady – to już można powiedzieć wisi, znaczy został zawieszony w prawach członka partii, choć zdaje się do domu było już niewiele – mówił Kaczyński z uśmiechem na twarzy. – W polityce trzeba przede wszystkim nie pić – mówię o piciu nadmiernym, nie upijać się, a po drugie trzeba też mieć trochę szczęścia – dodawał.

Czarnecki przeprosił już za swoje zachowanie. „Przepraszam. Taka sytuacja nigdy nie powinna się zdarzyć. Przyjmuję wszystkie konsekwencje z nią związane” – pisał na Twitterze.

Spraw, by powstawało więcej takich artykułów!

Podziękuj za artykuł

Udostępnij: