Katarzyna Tusk i śniadanie
Fot. screen Youtube / Dla Ciekawskich / screen Youtube / Feelgoodfoodie

Kasia Tusk podzieliła się prostym przepisem na pyszne śniadanie, które zrobicie z kilku składników. Koniecznie wypróbujcie tę recepturę w swojej kuchni.

Zazwyczaj o poranku brakuje nam czasu na przygotowanie porządnego posiłku. Wówczas najchętniej korzystamy z łatwych i szybkich przepisów. Niedawno na swoim profilu na Instagramie Kasia Tusk zamieściła taką właśnie recepturę. Stworzone przez nią śniadanie prezentuje się bardzo apetycznie, a na dodatek jest pyszne i zdrowe. Zawiera mnóstwo cennych substancji odżywczych, które wpływają na dobry nastrój.

Pomysł Kasi Tusk na śniadanie idealne. Zrobisz je z łatwością

Śniadanie wg Kasi Tusk powstaje praktycznie w kilka chwil. Na początku do sporego naczynia wsypujemy nasiona chia, a potem zalewamy je jogurtem, mlekiem, niewielką ilością oleju lnianego i oleju z wiesiołka. Dosładzamy wszystko syropem klonowym i miodem. Do potrawy możemy dorzucić ulubione owoce np. truskawki czy banany.

Takie danie warto przygotować już dzień wcześniej i włożyć do chłodziarki, aby nasiona zmiękły. W ten sposób o poranku zaoszczędzimy nieco czasu na wykonanie innych czynności i od razu będziemy mogli sięgnąć po smakowity posiłek.

Przepis Kasi Tusk wywołał prawdziwą euforię wśród wielu internautów. Nic dziwnego, śniadanie w takim stylu zawiera wiele witamin i substancji mineralnych potrzebnych do prawidłowej pracy całego organizmu. W nasionach szałwii hiszpańskiej obecny jest błonnik regulujący trawienie. Natomiast olej wiesiołkowy ma korzystny wpływ na wygląd skóry i układ immunologiczny. Samo zdrowie!


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!