Zabójstwo w Kaliszu. 40-latek znaleziony z raną kłutą serca
fot. Twitter | @Policja_KSP

Trzy osoby zostały zatrzymane w związku z szokującym zabójstwem w Kaliszu, w woj. wielkopolskim. 40-letniego mężczyznę znaleziono tam z raną kłutą serca. Natrafili na niego przypadkowi przechodnie. Ranny leżał nieprzytomny na ścieżce pieszo-rowerowej. Pomimo starań, medykom nie udało się uratować jego życia. Przyczyną morderstwa była prawdopodobnie kłótnia pomiędzy ofiarą, a innym mężczyzną.

Nieprzytomnego znaleźli przypadkowi mieszkańcy Kalisza w sobotę wieczorem. Mężczyzna leżał na ścieżce pieszo-rowerowej u zbiegu ul. Marii Skłodowskiej-Curie i Armii Krajowej. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Jak ustalił lokalny portal informacyjny „Kalisz24 INFO” – medycy zobaczyli ranę kłutą klatki piersiowej zaraz po przystąpieniu do czynności ratunkowych.

Nieprzytomny mężczyzna znaleziony na ścieżce pieszo-rowerowej w Kaliszu. Doszło do zabójstwa

„Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że między dwoma mężczyznami doszło do awantury, podczas której jeden z nich doznał obrażeń w postaci rany kłutej klatki piersiowej. Niestety, pomimo podjętej resuscytacji, 40-letniego mężczyzny nie udało się uratować” – przekazała portalowi „Kalisz24 INFO” podkom. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznika prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. „Mundurowi przez kilka godzin pracowali na miejscu zdarzenia, zabezpieczając ślady i przesłuchując świadków.”

Na osiedlu w okolicach miejsca zdarzenia przebywało czterech mężczyzn – ustaliła policja. Dwóch z nich 28- i 33-latka aresztowano. W niedzielę aresztowano kolejnego, 34-latka, który uciekł z miejsca zdarzenia.

Na ten moment nie podano żadnych innych informacji, dotyczących zdarzenia. Policja prowadzi czynności wyjaśniające pod nadzorem prokuratury.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę