REKLAMA

Alpy
Fot. Pixabay.com

Do dramatycznego zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu w jednym z popularnych resortów narciarskich w austriackich Alpach. Młody Brytyjczyk stracił kawałek nosa na skutek awantury w barze. Sprawcy zdarzenia wciąż nie znaleziono.

REKLAMA

Do bijatyki doszło w popularnym i znanym z imprezowego klimatu kurorcie narciarskim St. Anton am Arlberg, w austriackim Tyrolu. Lokalna policja relacjonuje, że około godziny 20:00 jedna ranna osoba wyszła na zewnątrz z dwoma przyjaciółmi.

Turyści znajdujący się w drugiej opuścili restaurację po kilku minutach. Przyjaciele rannego mężczyzny postanowili niespodziewanie zaatakować drugą grupę. W ruch poszły pięści, nogi, a nawet zęby.

REKLAMA

Brytyjczyk podczas bójki stracił kawałek nosa

W trakcie bójki 29-letni obywatel Wielkiej Brytanii został dotkliwie ugryziony przez jednego z mężczyzn, w wyniku czego stracił kawałek nosa. Po wszystkim napastnicy uciekli w kierunku deptaka, a sprawcy udało się uciec bez śladu. Ranny trafił do szpitala.

Niestety, to kolejna wiadomość, która utwierdza negatywny wizerunek brytyjskich turystów w oczach innych. Jak informują mieszkańcy oraz pracownicy sezonowi kurortu, tego typu zdarzenia są stosunkowo częste – do bójek między turystami dochodzi często w sezonie zimowym.

REKLAMA

REKLAMA