Koza
Pixabay.com

Do niezwykle niecodziennego incydentu doszło z udziałem kozy w Ukrainie. Zwierzę niespodziewanie pojawiło się w placówce medycznej zajętej przez Rosjan. Po wbiegnięciu na teren szpitala, koza odpaliła ładunki wybuchowe.

Niecodzienne zdarzenie miało miejsce we wsi Kinski Rozdory w obwodzie zaporoskim. Koza z jednego z gospodarstw wdarła się do szpitala, w którym stacjonowali Rosjanie. Było ich około 40.

Okupanci przy każdym z wejść do budynku rozłożyli ładunki wybuchowe. Odpalenie jednego z nich miało sprawić, że wybuchną kolejne, co miałoby wystraszyć wrogów. Traf sprawił, że jeden z ładunków zdetonowała zbłąkana koza.

„Ukraińska Prawda” przekazała, że eksplozja totalnie zaskoczyła wszystkich obecnych na terenie szpitala Rosjan. W wyniku niespodziewanego działania kozy kilku rosyjskich wojskowych zostało poważnie rannych.

Rosjanie z pewnością nie spodziewali się, że zastawiona przez nich pułapka zostanie wysadzona w taki sposób. Trudno było oczekiwać, że do bomby podejdzie koza, która nie mogła wiedzieć, co Rosjanie szykują.

Podziel się:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę