REKLAMA

Ktoś zamordował całą rodzinę w Illinois w USA
fot. Pixabay

Ciała czterech osób i trzech psów znaleziono tylko w jednym domu! To rodzice, dwoje dzieci ich zwierzęta domowe – wszyscy zostali zastrzeleni. Nie wiadomo, kto dokonał tajemniczej masakry. Według wstępnych ustaleń śledczych rodzina nie miała żadnych wrogów. Bezduszni sprawcy nie pozostawili wiele śladów.

REKLAMA

Amerykańska policja ze stanu Illinois prowadzi śledztwo w sprawie bestialskiego mordu na rodzinie z przedmieść Romeoville. Zwłoki 38-letniego Alberto Rolona oraz jego żony 32-letniej Zoraidy Bartolomei i dwójki ich dzieci – 10-letniej Adriel i 8-letniego Diega – znaleziono w ich domu w ubiegłą niedzielę. Funkcjonariusze policji zostali wezwani na miejsce przez pracodawcę jednego z rodziców. Zaniepokoiła go nieobecność pracownika – podaje „Super Express”.

Choć to dla nich chleb powszedni policjanci nie widzą na co dzień tak makabrycznych miejsc zbrodni. Kiedy weszli do domu, zobaczyli działa czterech osób. To nie wszystko – sprawca lub sprawcy zabili także ich zwierzęta domowe. Chodzi o trzy psy. Zarówno mieszkańcy jak i zwierzęta zostali zastrzeleni.

REKLAMA

W domu odkryto ciała rodziców, dzieci i zwierząt domowych. Wszyscy zostali zastrzeleni

Śledczy już na wstępie wykluczyli tzw. samobójstwo rozszerzone, tj. kiedy jedna osoba zabija pozostałe, po czym targnie się na swoje życie. Policjanci uważają, że sprawca lub sprawcy mordu pozostają na wolności. Okoliczności i motywy pozostają zagadką, podobnie jak tożsamość zabójcy lub grupy zabójców.

„Ich dzieci były najsłodszymi i niewinnymi aniołkami, które potrafiły przyćmić Twoje zmartwienia. W ciągu zaledwie kilku godzin życie ich rodziny całkowicie się zmieniło. Bez nich świat będzie znacznie bardziej mrocznym miejscem”. „Chcę wiedzieć, co stało się z moimi siostrzeńcami, moją siostrą, jej mężem i DLACZEGO?” – napisali w sieci krewni zamordowanej rodziny z Illinois w USA.

REKLAMA

Alberto i Zoraida przeprowadzili się do tego domu wraz z dziećmi całkiem niedawno. Kilka lat wcześniej rodzina przyjechała do USA z Portoryko. Dom na przedmieściach Romeville był ich pierwszym – kupili go z ciężko wypracowanych pieniędzy.

Amerykańska policja apeluje do społeczeństwa o pomoc w poszukiwaniach sprawcy lub sprawców tej przerażającej zbrodni.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA