Zmywarka
fot. https://pxhere.com/

W ostatnich latach zmywarki mocno zyskały na popularności i teraz są obecne w niemal każdym domu. Urządzenie to pozwala nam oszczędzić nie tylko czas, ale i wodę, a co za tym idzie, skutecznie obniża rachunki. Wiele osób praktycznie nie wyobraża sobie życia bez zmywarki. Okazuje się, że ten popularny sprzęt AGD możemy wykorzystać nie tylko do mycia naczyń.

Zmywarka świetnie dezynfekuje przedmioty

Dzięki wysokiej temperaturze, jaka może zostać osiągnięta przez zmywarkę urządzenie to świetnie nadaje się do dezynfekcji wielu przedmiotów codziennego użytku. Z powodzeniem możemy uprać w niej także materiałowe klosze od lamp, które trudno jest nam doczyścić ręcznie.

Zmywarka świetnie sprawdzi się także do czyszczenia butów. Z powodzeniem upierzemy w niej kalosze, adidasy lub japonki. Pamiętajmy jednak, aby obuwie wysuszyć na świeżym powietrzu, a nie w zmywarce bowiem może to doprowadzić do jego zniszczenia.

Dokładnie wyczyści akcesoria kosmetyczne

Co ciekawe, zmywarka z powodzeniem doczyści także akcesoria łazienkowe, np. mydelniczki czy kubki na szczoteczki. Możemy wyczyścić w niej także nożyczki, pędzle do makijażu czy grzebienie i szczotki.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę