Zawodnik angielskiego Nottingham Forest, Matty Cash niebawem może zagrać w biało-czerwonych barwach. Wszystko za sprawą obserwacji, jakie sprawują nad nim Jerzy Brzęczek i jego asystenci.

Matty Cash jest jednym z najlepszych piłkarzy klubu występującego w angielskiej Championship w tym sezonie. 22-latek niedawno przedłużył swój kontrakt i konsekwentnie zbiera bardzo dobre opinie za swoje występy. Dobra gra spowodowała, że jego usługami może być zainteresowany Jerzy Brzęczek. Okazuje się, że babcia zawodnika pochodziła z Polski, dzięki czemu miałby szansę zagrać w reprezentacji Polski.

Jak się okazało, skauci ze sztabu szkoleniowego Jerzego Brzęczka kilkukrotnie na żywo obserwowali poczyniania Casha podczas jego występów w klubie. 22-latek jest prawym pomocnikiem, ale z powodzeniem może występować także na prawej stronie obrony. Według doniesień brytyjskich i polskich mediów, jeśli coś miałoby być na rzeczy, to Cash mógłby zagrać w reprezentacji Polski już podczas EURO 2020.

Matty Cash od sezonu 2016/17 jest jednym z kluczowych zawodników Nottingham Forest. W obecnej kampanii ligowej rozegrał 16 meczów, w których strzelił dwa gole i zanotował dwie asysty. Jego drużyna obecnie zajmuje czwarte miejsce w tabeli, zaś do drugiej pozycji, gwarantującej bezpośredni awans do Premier League traci tylko pięć oczek.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę