Pedofil złapany na gorącym uczynku. Szokujące, co proponował 12-latce

Pedofil
Fot. ECPU Polska

39-latek z Warszawy był przekonany, że umówił się na spotkanie z 12-letnią dziewczynką, którą zamierzał finansować w zamian za oddanie się. Gdy miało dojść do spotkania, mężczyzna wpadł w ręce organizacji ECPU Polska – Łowcy Pedofili.

REKLAMA

Znana z tropienia pedofilów organizacja zamieściła w sieci informacje na temat swojej najnowszej interwencji. Przed kilkoma dniami pojawiło się nagranie z Tarnowa, a jego bohaterem okazał się być 39-letni Patryk.

Mężczyzna za pośrednictwem jednego z komunikatorów umówił się z rzekomą 12-letnią dziewczynką. Na początku rozmowy wyznał, że kiedyś miał problemy z prawem z powodu korespondowania z niewiele od niej starszą nastolatką. Co więcej, ostrzegał nawet przed kontaktem z podobnymi osobami.

39-latek proponował dziewczynce sponsoring

Podczas rozmów 39-latek obciążał 12-latkę groźbami popełnienia samobójstwa i wysyłał wideo przedstawiające intymne chwile. Do tego wymagał podobnych fotografii od rozmówczyni. Ponadto wizualizował odbywanie stosunku z dziewczynką, a w zamian za to proponował jej sponsoring.

REKLAMA

– Podejrzany przyznał się do wszystkiego i został doprowadzony do prokuratury, gdzie przedstawione zostały mu zarzuty – tłumaczy „Faktowi” asp. sztab. Paweł Klimek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. 39-latkowi grozi do dwóch lat więzienia.

Podziel się: