Poszukiwany! Zwyrodnialec zmusił do tego 20-latkę w autobusie

Policja poszukuje mężczyzny. W autobusie w Sosnowcu napastował seksualnie 20-latkę
Poszukiwany mężczyzna | fot. KMP Sosnowiec

Sosnowiecka policja opublikowała wizerunek poszukiwanego. Mężczyzna jest ścigany za doprowadzenie 20-letniej kobiety do poddania się innej czynności seksualnej w autobusie linii 807. Funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu personaliów poszukiwanego. Zachęcają także do zgłaszania się na policję innych osób, które mogły być przez niego napastowane.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło 17 października 2022 roku w autobusie linii 807. W godzinach wieczornych poszukiwany mężczyzna zaatakował seksualnie 20-letnią kobietę. Pojazd przejeżdżał wówczas w rejonie przystanku autobusowego Rudna Hallera w Sosnowcu.

Policja poszukuje seksualnego predatora z Sosnowca. Napastował 20-latkę w autobusie

„Sprawca doprowadził do poddania się innej czynności seksualnej 20-letnią kobietę. Dopuścił się tym samym przestępstwa określonego w artykule 197 § 2 kodeksu karnego. Publikujemy jego wizerunek z prośbą o pomoc w ustaleniu jego personaliów oraz o zgłaszanie nam ewentualnych innych podobnych zdarzeń z udziałem tego mężczyzny” – przekazała KMP w Sosnowcu, przytacza „Super Express”.

Policja ma nadzieję odnaleźć poszukiwanego z pomocą internautów. Każdy, kto ma informacje w tej sprawie, zna poszukiwanego, był świadkiem zdarzenia z jego udziałem lub padł ofiarą poszukiwanego, powinien skontaktować się z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 852 12 80, Oficerem Dyżurnym pod numerem 47 852 12 55 lub 47 852 12 00 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji.

REKLAMA

 

Podziel się: