Pralka zamieni się w suszarkę 
YouTube | Dimo Petkov

Wiosną oraz latem nasze wyprane ubrania schną w mgnieniu oka. Nieco inaczej jest jednak jesienią i zimą, kiedy to na wyschnięcie naszego prania musimy czekać czasem nawet kilka dni. Suszenie prania w małych mieszkaniach nie tylko trwa długo, ale także powoduje, że powietrze robi się bardzo wilgotne. Wilgoć przyczynia się z kolei do powstawania pleśni i grzybów, groźnych dla naszego zdrowia.

Wysusz ubranie w mgnieniu oka!

Często w ostatnim momencie orientujemy się, że ubranie, które będzie nam dziś potrzebne zostało uprane przed chwilą, albo leży nadal w koszu z brudnymi rzeczami i nie ma szans, żeby szybko wyschło tradycyjnymi metodami. Jak sobie z tym poradzić?

Ten sposób może zaskoczyć!

Okazuje się, że w mgnieniu oka możemy wysuszyć nasze uprane ubranie w pralce! Możecie być mocno zaskoczeni, ale ten sposób faktycznie działa. Wystarczy, że naszą mokrą rzecz umieścimy w bębnie pralki wraz z dużym, suchym ręcznikiem. Następnie nastawiamy w pralce wirowanie na najwyższych obrotach i gotowe! Z pralki wyjmujemy suche ubranie! Ręcznik, który włożyliśmy razem z nich pochłonął bowiem całą wodę, a Twoja pralka zamieniła się na moment w suszarkę do prania.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!