Droga
Fot. STOP CHAM YouTube

Do niezwykle niepokojącego zdarzenia doszło na drodze z Ząbek do Warszawy. Białe bmw nagle zajechało drogę kierowcy osobówki, po czym wysiedli z nich pasażerowie w kominiarkach. W Internecie pojawiło się nagranie z tej sytuacji.

Opublikowane w sieci nagranie pochodzi z 23 lutego około godziny 22:20. Autor jechał zgodnie z przepisami, gdy nagle na pas służący do jazdy w innym kierunku wjechało białe bmw. Nagrywający nie miał pojęcia, co właśnie się dzieje.

Po chwili z auta zaczęli wychodzić mężczyźni z kominiarkami na twarzach. Początkowo wydawało się, że zaatakują nagrywającego, jednak nagle drzwi auta zamknęły się, a bmw odjechało w nieznanym kierunku.

Autor nagrania nie krył przerażenia cała sytuacją – na widok zamaskowanych mężczyzn wrzucił wsteczny bieg i zaczął uciekać. Do tej pory nie wiadomo, jaki mógł być powód takiego zdarzenia.

Internauci chętnie i aktywnie komentowali całe zajście. – Już prawie wyskoczyli, ale któryś krzyknął „Kurde to nie ten” – zażartował internauta. – Oj tam, każdemu może się pomylić. Dobrze, że przyznali się do błędu – stwierdził komentujący.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę