Balkon
Fot. Pixabay.com

W Hiszpanii doszło do przerażającego dramatu. Pewne 12-letnie bliźniaczki jednojajowe postanowiły wspólnie wyskoczyć z balkonu. Siostry pochodzące z Argentyny miały być prześladowane, a sprawą zajęła się już policja.

Dramatyczne zdarzenie miało miejsce we wtorek 21 lutego około godziny 16:00 w mieście Sallent nieopodal Barcelony. Pochodzące z Argentyny 12-letnie bliźniaczki wspólnie postanowiły, że wyskoczą z okna.

Lokalne media poinformowały, że jedna z sióstr zginęła na miejscu, natomiast o życie drugiej aktualnie walczą lekarza ze szpitala Parc Tauli w mieście Sabadell. Stan nastolatki oceniany jest jednak jako krytyczny.

Rodzice dziewczyn w chwili wypadku przebywali z domu. Media przekazały również, że nastolatki napisały listy pożegnalne. Z ich treści wynikało, że zawarły „samobójczy pakt”, czego powodem było nieustanne prześladowanie.

Policja rozpoczęła już dochodzenie w tej sprawie i wstępnie wykluczono udział osób trzecich. Funkcjonariusze zajmują się również ustaleniem, czy upadek nastolatek był dziełem przypadku, czy też doszło do niego celowo.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę