REKLAMA

fot. Artur Andrzej | CC BY-SA 3.0

Przy okazji Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada Mariusz Pudzianowski przypomniał swoje słowa, które padły z jego ust w dawno już przeprowadzonym z nim wywiadzie. „Najsilniejszemu człowiekowi świata” nie można odmówić miłości i poświęcenia dla polskich barw, które dziesiątki razy – jeśli nie setki – z dumą reprezentował podczas zawodów strongman. Patriotyzm nie przeszkodził jednak „Pudzianowi” w dostrzeżeniu istotnych wad Polaków. Tymi słowami o nas samych podzielił Internautów!

REKLAMA

Mariusz Pudzianowski to żywa legenda. „Pudziana” zna każdy – jeśli nie z zawodów strongman, to z walk w formule mieszanych sztuk walki (MMA). Sportowiec już od kilkunastu lat występuje w oktagonie federacji KSW, osiągając tam znaczne sukcesy. Choć wielu nie wróżyło mu sukcesu w sportach walki, pomimo całej masy tryumfów w czasie zawodów strongman, Pudzian po raz kolejny udowodnił, że potrafi przezwyciężyć największe przeciwności. Wszystko to przez niespotykany etos pracy, który Mariusz Pudzianowski na co dzień uskutecznia.

Jak dowiedział się portal „o2.pl” – dzień „Pudzina” jest starannie zaplanowany od wczesnych godzin porannych, aż do późnych godzin wieczornych. Pudzianowski opuszcza dom już o wschodzie słońca, aby przeprowadzić poranną przebieżkę. Po powrocie pracuje przez 3-4 godziny, a następnie znów poświęca się aktywności fizycznej – tym razem treningowi sportów walki. Po 2-3 godzinach kolosalnego wysiłku na macie „Pudzian” powraca do innej pracy. Wieczory spędza na regeneracji i masażach. Taką rutynę  Mariusz Pudzianowski realizuje praktycznie codziennie – czy to poniedziałek, czy sobota.

REKLAMA

Praca, ciężki trening, ale także wartości i odwaga wypowiadania się na niewygodne tematy! To mogą zobaczyć najczęściej fani „Pudziana” w jego social mediach.

Mariusz Pudzianowski przypomniał swoje słowa sprzed lat przy okazji Święta Niepodległości. Brutalnie podsumował Polaków!

Z okazji 11 listopada Mariusz Pudzianowski przypomniał swoje własne słowa, które wypowiedział kiedyś podczas udzielania wywiadu. Niepochlebnie wypowiedział się wówczas o rodakach.

REKLAMA

„Polak Polaka gdyby mógł, to by utopił w szklance… w łyżce wody. Jest takie powiedzenie, że jak kupisz sobie nowy samochód, to drugi ci życzy, żebyś się na pierwszym zakręcie rozwalił… Nawet bliska rodzina, bo tobie się lepiej wiedzie” – powiedział Mariusz Pudzianowski opisując, jaka jest jego zdaniem mentalność Polaków.

Internauci mieli możliwość komentowania wpisu i z tej możliwości bez wahania korzystali. Rzesza użytkowników zgodziła się z diagnozą „Pudziana”. „Ludzie nie wybaczą ci sukcesu. I taka jest prawda” – napisał jeden z internautów.

Część komentujących nie była przekonana, że wszystkich należy wrzucać tutaj do jednego worka.

REKLAMA

„To prawda chociaż jest to smutne co Pan powiedział, ale nie każdy Polak jest taką osobą. Pozdrawiam serdecznie” – napisał inny użytkownik.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA