Miss
Fot. NEXTA Twitter

W Rosji odbył się tegoroczny konkurs Mrs Russia World 2023 na najpiękniejszą kobietę. Triumfatorką została pochodząca z Dalekiego Wschodu kraju Natalia Oskar. Jak się później okazało, sponsorem konkursu była firma należąca do męża zwyciężczyni.

Mrs World to konkurs realizowany od 1984 roku i jest pierwszą na świecie rywalizacją z udziałem zamężnych kobiet. W mediach społecznościowych ogłoszono wyniki tegorocznej edycji i zwyciężczynią została Natalia Oskar, która pokonała 80 uczestniczek.

Pochodząca z Chabarowska Oskar na co dzień zajmuje się śpiewaniem i aktorstwem. Internauci tuż po ogłoszeniu wyników dostrzegli, że coś jest nie tak. Zarzucili jury brak obiektywności, dlatego że publikowane w sieci zdjęcia całkowicie różnią się od tego, jak kobieta wygląda w rzeczywistości.

„Nie było nikogo bez silikonu?”, „Wszystko napompowane”, „Czy sędziowie są ślepi?”, „Aż strach sobie wyobrazić inne uczestniczki”, „Wyczuwam mema” – komentowali użytkownicy platformy Twitter.

Kolejne kontrowersje dotyczą faktu, że że jedna z firm męża Natalii Oskar była sponsorem konkursu. Portal Nexta podał, że to miliarder Roman Bezmaternych, którego imperium związane jest ze sprzedażą materiałów budowlanych.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!