Facebook | OSP Dąbrówka-Ług

Do dramatycznie wyglądającego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej w miejscowości Żelków w województwie mazowieckim. Siła uderzenia była na tyle duża, że samochód dosłownie został rozerwany na kawałki.

Do niebezpiecznego incydentu doszło na drodze wojewódzkiej nr 803 w Żelkowie. Kierujący autem marki BMW około godziny 6:30 wypadł z ulicy Siedleckiej, po czym uderzył w drzewo. Na miejscu niezwłocznie pojawiły się służby ratunkowe.

Impet, z jakim pojazd uderzył w drzewo był tak potężny, że samochód dosłownie rozpadł się na części. Służby ratunkowe, które przybyły na miejsce zdarzenia zbierały kawałki auta praktycznie z całej okolicy.

Wstępne ustalenia pozwoliły ocenić, że kierowca najprawdopodobniej zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym na pobocze, gdzie finalnie doszło do zderzenia. Strażacy z Dąbrówki-Ług zamieścili zdjęcia na Facebooku.

Kierujący BMW niestety nie uniknął obrażeń. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Na miejscu obecni są policjanci, którzy ustalają szczegóły tego niebezpiecznego zdarzenia.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę