Samochód wybuchł na myjni. W środku był mężczyzna [WIDEO]

Wybuch
Facebook | TV DAMI Jelenia Góra

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło na terenie jednej z myjni samochodowych w Jeleniej Górze. W samochodzie osobowym doszło do wybuchu, co zostało zarejestrowane na kamerze monitoringu. Wideo trafiło do mediów społecznościowych.

REKLAMA

Niebezpieczna sytuacja wydarzyła się na terenie myjni samochodowej przy ulicy Spółdzielczej w Jeleniej Górze. Nagranie opublikowane na Facebooku może stanowić bardzo ważną przestrogę dla innych.

1 października w godzinach popołudniowych kamera monitoringu na myjni zarejestrowana samochód, który był zaparkowany na jednym z krańców placu. W pewnym momencie niespodziewanie w jego wnętrzu doszło do wybuchu.

Na wideo widać powstanie kuli ognia. Siła wybuchu była na tyle duża, że na zewnątrz pojazdu wypadły elementy wyposażenia. W ostatnich sekundach materiału widać również, że z samochodu wybiegł mężczyzna.

REKLAMA

Kierowca czyścił wnętrze swojego pojazdu przeznaczonym do tego środkiem, który zawierał alkohol. Podczas sprzątania postanowił zapalić papierosa, co okazało się ogromnym błędem. Z obrażeniami został zabrany do szpitala.