REKLAMA

Sen o ruszających się zębach

REKLAMA

Zęby mają ważne znaczenie symboliczne. Są związane z siłą i pomyślnością, ale także z agresją i śmiercią. Zobacz, co oznacza sen o ruszających się zębach.

Sen o ruszających się zębach to zły znak?

Sennik: zęby
Sen o zębach może oznaczać jakieś potrzeby w sferze seksualnej lub przewidywać zmiany w finansach. Może także ujawniać, że czujemy się mało atrakcyjni i to nas denerwuje. Należy zatem poprawić swoją samoocenę. Może również oznaczać inne lęki. Aby dowiedzieć się jakie, wystarczy po takim śnie zapytać samego siebie: czego się obawiam? I postanowić rozwiązać problem.

REKLAMA

Sennik: ruszający się ząb – co oznacza?
Praktycznie każdy wie, że wizyta u dentysty nie jest przyjemna. Sam sen powoduje, że czujemy dreszcze na całym ciele. Czy jest się czego obawiać?

Sen o ruszającym się konkretnym zębie może po prostu oznaczać, że to już czas, aby mimo strachu, w końcu umówić się do stomatologa i wyleczyć chore zęby.

REKLAMA

Sennik: sen o ruszających się zębach a finanse
Jeśli we śnie ruszał Ci się ząb, to oznaka tego, że niebawem możesz spodziewać się dużych wydatków lub poniesiesz straty pieniężne. Postępuj więc rozważnie i nie podejmuj zbyt pochopnych decyzji związanych z zakupami, czy inwestycjami. Nie żyruj pożyczki znajomym, a nawet rodzinie. Pilnuj swojego portfela podczas zakupów i nie kuś losu.

Sennik: ruszający się zdrowy ząb a zdrowie
Miałeś sen, że rusza Ci się zdrowy ząb? To może zwiastować jakieś problemy zdrowotne, nie zawsze powiązane z zębami. Ciało i umysł podpowiada, że należy zmienić obecny tryb życia. Kiedy ostatnio sprawdzałeś swój stan zdrowia?  Zdrowie fizyczne i psychiczne jest najważniejsze, więc warto o nie dbać. W przeciwnym razie możesz po prostu stracił siły na realizację swoich planów.

REKLAMA

Taki sen nie musi jednak dotyczyć Ciebie. Sen o ruszających zębach od dawna uznawany jest za fatalny omen, omen śmierci lub ciężkiej choroby bliskiej osoby.

Może też mówić o zerwaniu z kimś relacji. Zastanów się, czy w twoim życiu jest jakaś znajomość, która wymaga poprawy.

REKLAMA

Sennik: ruszający się chory ząb
Przyśnił Ci się ruszający ząb, który jest chory? To dobra wiadomość. Może to oznaczać, że w ważnej dla ciebie sferze życia zbliża się pozytywny przełom. Jak widać, nie zawsze sen o zębach musi przewidywać nieszczęście.

Sennik: ruszający się stały ząb
Wypadanie zębów we śnie oznaczają wejście w następne etapy życia. Kiedy jesteśmy dziećmi, wypadają nam mleczaki, a w ich miejscach wyrastają zęby stałe, które i tak tracimy w starszym wieku. A co symbolizuje ząb stały, który rusza się w trakcie snu? To znak, że w jakiejś sprawie możesz zachowywać się niedojrzale lub nie potrafisz podejmować ważnych decyzji. To najlepszy czas, aby przestać się zastanawiać i podjąć w końcu wyzwanie.

Sen, w którym rusza się ząb ma wiele symbolicznych znaczeń, lecz sens zawsze jest jeden – może być dla nas przestrogą, więc nie lekceważmy go.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA