Szkoła
Fot. Pixabay.com

W jednej ze szkół średnich w Kaliszu regularnie dochodziło do skandalicznych wydarzeń. Pewien chłopiec został dwukrotnie upokorzony przez swoich rówieśników, na co nikt inny nie zdecydował się zareagować.

Całe zdarzenie zostało nagranie, a materiał szybko obiegł lokalne grupy w sieci. Udostępniono go tylko po to, aby jeszcze bardziej upokorzyć jednego z uczniów. Widać na nim, jak przeprasza za jakieś słowa, które wcześniej miał wypowiedzieć na temat ojca oprawcy.

Jak opisują „Fakty Kaliskie”, sceny upokorzenia miały miejsce w szatni, gdzie przechodziło wielu uczniów. Ze względu na brutalny charakter materiał nie został opublikowany, aby zamieszczono zapis rozmów.

Ofiara twierdzi, że może przeprosić, jednak samo słowo „przepraszam” nie wystarczyło oprawcy, który obrażał drugiego ucznia i kazał mu paść na kolana. Nastolatek próbował się bronić, mówiąc o leżącym na podłodze szkle, ale ostatecznie klęknął.

Wcześniej ofiara dostała mocny cios w brzuch, został skopany i był uderzany. Ofiara apelowała do nagrywającego, aby przestał to robić. Na końcu filmiku pojawiły się przeprosiny, podczas których padały konkretne nazwiska.

Według informacji uzyskanych przez „Fakty Kaliskie”, sprawa na poziomie szkolnym doczekała się rozwiązania. Dyrekcja miała przeprowadzić rozmowę z rodzicami skonfliktowanych uczniów. Sprawca przemocy nie uczęszcza już do tej samej placówki.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę