Tragedia na komendzie. Nie żyje policjant

policjant
fot. Pixabay

Do tragicznego zdarzenia doszło na komendzie policji w Radzyniu Podlaskim. Śmierć poniósł 38-letni funkcjonariusz drogówki, a najbardziej prawdopodobną przyczyną był postrzał. Sprawą zajęła się już prokuratura.

REKLAMA

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w niedzielny wieczór, a o sprawie poinformował jeden z czytelników portalu radzyn.24wspolnota.pl. Na terenie Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim zginął funkcjonariusz.

Informacja ta została potwierdzona przez oficera prasowego komendy. Okazało się, że mężczyzna pracował w policji od 15 lat i był nim mieszkaniec powiatu radzyńskiego, służący w Wydziale Ruchu Drogowego.

Sprawą zajęła się już prokuratura. Do tej pory ustalono, że do zgonu doszło po zakończeniu służby, najpewniej w wyniku postrzału. Szef prokuratury w Radzyniu Podlaskim przekazał, że wszczęto postępowanie w kierunku namowy do samobójstwa.

REKLAMA

Na ten moment prokuratura nie przekazuje więcej szczegółów. Nieoficjalnie przekazano, że policjant postrzelił się ze służbowej broni. W środę odbędzie się sekcja zwłok, która pomoże ustalić dokładną przyczynę śmierci.

Podziel się: