pociąg
Pixabay.com

Do tragicznego w skutkach wypadku kolejowego doszło w Ciechanowie w województwie mazowieckim. Pewien mężczyzna wpadł pod pociąg, w wyniku czego poniósł śmierć na miejscu. Policja ustala szczegóły zdarzenia.

Dramatyczny wypadek miał miejsce na torach w Ciechanowie w piątek 10 marca. W godzinach porannych, około godziny 5:15 policja dostała zgłoszenie, że pociąg śmiertelnie potrącił niezidentyfikowanego mężczyznę.

Komenda Powiatowa Policji w Ciechanowie w oficjalnym komunikacie przekazała, że tragiczne zdarzenie miało miejsce w rejonie ulicy Fabrycznej. Pociąg, pod który wpadł mężczyzna jechał z Działdowa do Warszawy Głównej.

– Dzisiaj około godziny 5.15 w Ciechanowie w rejonie ul. Fabrycznej doszło do wypadku kolejowego, w którym pociąg relacji Działdowo – Warszawa Główna śmiertelnie potrącił mężczyznę – podaje mł. asp. Magda Zarembska.

Póki co nie ustalono, jaka była główna przyczyna zdarzenia. Policja wzięła się za ustalanie szczegółów, a także tożsamości mężczyzny. – Na chwilę obecną jego tożsamość nie jest znana. Badanie stanu trzeźwości maszynisty wykazało, że był on trzeźwy – podano w komunikacie.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę