Pixabay.com

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek w Płocku. Przed klatką schodową jednego z bloków mieszkalnych przy ulicy Gałczyńskiego znaleziono ciało 54-letniego mężczyzny. Sprawą zajęła się już policja i prokuratura.

Makabrycznego odkrycia dokonano w ostatni dzień lutego. Kilka minut przed godziną 6:00 nad ranem płoccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że przed klatką schodową bloku przy ulicy Gałczyńskiego leży ciało.

„Gazeta Wyborcza” przekazała, że służby ratownicze, które przybyły we wskazane miejsce stwierdziły zgon denata. Szybko okazało się, że był nim 54-letni mężczyzna mieszkający w tym bloku. Nie była to osoba bezdomna.

Śledczy z Prokuratury Rejonowej w Płocku przeprowadził na miejscu zdarzenia niezbędne oględziny. Póki co jednak policja nie otrzymała informacji, czy ciało zostanie zabezpieczone na potrzeby sekcji zwłok.

Na ten moment nie można wykluczyć żadnego scenariusza, w tym również tego, że mogło dojść do samobójstwa. Z racji braku bardziej szczegółowych informacji policjanci z Płocka nie przekazali więcej faktów.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę