michał szpak

Michał Szpak był tegoroczną gwiazdą podczas „Sylwestrowej Mocy Przebojów” Polsatu. Wystąpił u boku popularnych polskich gwiazd. Jednak mało kto dostrzegł, że w czasie występu pokazał, że wspiera Ogólnopolski Strajk Kobiet.

Michał Szpak ostatnio pokazał, że mimo zawodowych powiązań z telewizją TVP to wspiera wszystkie kobiety uczestniczące w Ogólnopolskim Strajku Kobiet. W trakcie jego sylwestrowego koncertu można było zauważyć symbol, który towarzyszy się protestującym.

Michał Szpak okazuje wsparcie dla Ogólnopolskiego Strajku Kobiet

Wokalista słynie przede wszystkim z ekscentrycznego wizerunku scenicznego. Jego najbardziej charakterystycznym znakiem są długie i kręcone włosy. Michał Szpak zaskakuje także niezwykle oryginalnymi kreacjami, mocnym makijażem oraz perfekcyjną stylizacją paznokci. W trakcie sylwestrowego występu największą uwagę zwrócił manicure, który zdobił dłonie artysty.

Szpak miał na paznokciach symbol błyskawicy, który symbolizować ma wsparcie dla protestujących kobiet przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej. Zdobienia były jednak bardzo słabo widoczne, dlatego dostrzec je mogli tylko Ci najbardziej spostrzegawczy widzowie.

https://twitter.com/_sliwka3/status/1344740635933351937

Celebryta często decyduje się na eksponowanie tej symboliki. Na przykład podczas ostatniej edycji programu „The Voice of Poland” wyraził na planie swoją solidarność z osobami LGBT przy użyciu tęczowej przypinki. Miał ją przypiętą w trakcie spotu promocyjnego, a także w odcinku finałowym.

Udostępnij:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę