fot. Pixabay

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) przechwyciła kolejne, szokujące nagranie rozmowy jednego z rosyjskich żołnierzy. Na nagraniu okupant opowiada swojemu znajomemu o tragicznym widoku, jaki przyszło mu zobaczyć. Mówił o hangarach pełnych ciał rosyjskich żołnierzy. „To bezprawie” – powiedział do swojego kolegi.

SBU opublikowało nagranie z kolejnej, przechwyconej rozmowy telefonicznej, przeprowadzonej przez rosyjskiego żołnierza. Tym razem wojskowy opowiadał swojemu znajomemu o „odkryciu”, którego dokonał przypadkowo w jednym z hangarów na Ukrainie.

„Po prostu dotarło to do nas. Wiesz, ilu ich tu jest? Są hangary, do których ciała rosyjskich żołnierzy są po prostu przynoszone i wyrzucane. Jest pięć czy sześć stosów. I zgadnij co – nie wiedzą, kto jest kim! Oto bezprawie! Nie ma tu po prostu nic jasnego: o co walczymy, jak walczymy” – mówi w czasie przechwyconej rozmowy rosyjski żołnierz.

Bardzo duże straty

W dalszej części rozmowy Rosjanin przyznaje, że jego jednostka poniosła bardzo dotkliwe straty ze strony ukraińskiej armii. Z 67 żołnierzy zostało tylko 10. Dagestańczycy i Czeczeni mają natomiast uciekać, mówiąc, że „to nie jest ich wojna” – mówił

„I to prawda! Najeźdźcy nie mają nic do roboty na naszej ziemi! A ci, którzy myślą inaczej, zapełnią i tak już zapełnione hangary” – komentuje SBU.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę