Wysmaruj tym kratkę piekarnika
YouTube Screen | Take Look

Wysmaruj tym kratkę piekarnika, a efekty cię zaskoczą. Będzie lśnić niczym nowa, dlatego koniecznie wypróbuj tego rewelacyjnego triku. 

Zabrudzenia wewnątrz piekarnika są zazwyczaj ciężkie do usunięcia. Częste pieczenie sprawia, że opary tłuszczu osadzają się na kratce i trudno ją wyczyścić zwykłym płynem do naczyń. Jest jednak na to genialny patent, a mianowicie pewna mikstura, która świetnie radzi sobie z tego tupu zabrudzeniami. Poznaj genialny trik i wypróbuj, a twoja kratka piekarnika będzie lśnić jak nowa.

Wysmaruj tym kratkę piekarnika – będzie jak nowa bez szorowania!

Okazuje się, że wcale nie trzeba zbytnio szorować kratki od piekarnika – wystarczy, że użyjesz proszku do pieczenia z dodatkiem wody. Taka mikstura skutecznie rozprawi się z ciężkimi do usunięcia zabrudzeniami.

Wystarczy, że wsypiesz jedno opakowanie proszku do pieczenia do kubeczka i dodasz wody, musi powstać gęsta pasta. Następnie dobrze wetrzyj miksturę w kratkę piekarnika i pozostaw ją na godzinę. Po tym czasie wystarczy przetrzeć druciakiem i dokładnie opłukać ciepłą wodą.

 Ten genialny trik jest tani i skuteczny, a w dodatki nie wymaga szorowania więc oszczędzamy także czas. Wypróbuj i przekonaj się, a kratka piekarnika będzie jak nowa!


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!