Aktor i piosenkarz Tomasz Karolak nie został wpuszczony do sklepu IKEA, ponieważ nie miał maseczki chroniącej przed koronawirusem. Artysta jest tym oburzony, czemu dał wyraz w wideo zamieszczonym na serwisie You Tube. Zapowiedział też, że już nigdy więcej nie zrobi zakupów w sklepach szwedzkiej sieci.

– Właśnie zostałem wyproszony ze sklepu IKEA dlatego, że nie zasłaniałem maseczką ust i nosa. Mimo że mam z badania krwi, że wszystko jest w porządku, bo egzystuję na planach filmowych. Chcieli wezwać policję, a to ja powinienem to zrobić, ponieważ bezpodstawnie usunięto mnie ze sklepu – opisuje na filmie sytuację artysta.

Karolak podkreśla w nagraniu, że jest człowiekiem, który „dba o własne zdrowie”. – Chyba prędzej bym się od ochroniarza zaraził – stwierdza. – Cały idiotyzm tej sytuacji polega na tym, że bezczelny ochroniarz przyczepia się do mnie i wyprasza mnie z kierowniczką ze sklepu, a wszyscy w restauracji IKEA kupują i jedzą bez maseczek – stwierdza.

Lider zespołu Pączki w Tłuszczu nie chce nosić maseczki oraz przestrzegać wytycznych resortu zdrowia dotyczących ochrony przed koronawirusem, ponieważ uważa je za nielegalne. — Zakrywanie maseczką ust i nosa jest, jak wiadomo, sprzeczne z konstytucją i jest tylko zaleceniem – oświadcza na nagraniu.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę