Bójka
YouTube | Wales Updates

39-letni John Rogers został skazany na 1,5 roku więzienia za znokautowanie przechodnia. Do zdarzenia doszło w trakcie sprzeczki pomiędzy dwoma grupami przechodniów. Poszkodowany 61-latek w wyniku uderzenia stracił przytomność.

Do brutalnego wydarzenia doszło we wrześniu 2021 roku w walijskim mieście Wrexham. Przed jednym z pubów wywiązała się awantura pomiędzy dwoma grupami pijanych imprezowiczów. Do akcji po chwili wkroczyły pięści.

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym widać, jak 39-letni John Rogers wyprowadził cios swojemu przeciwnikowi. 61-latek momentalnie upadł na ziemię, natomiast agresor po prostu się oddalił.

Po niemal roku od zdarzenia Sąd Koronny w Mold skazał 39-latka na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu. Mężczyzna przyznał się do stawianych mu zarzutów. Pozostali uczestnicy bójki otrzymali kary grzywny.

Sąd zwrócił uwagę, że agresor w ogóle nie zwrócił uwagi na stan zdrowia poszkodowanego mężczyzny. Na nagraniu widać, że rodzina starała się pomóc 61-latkowi, podczas gdy 39-latek po prostu odszedł.

Podziel się:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę