REKLAMA

Krupówki
Fot. Zakopane WebCamera

Od wielu lat ceny na popularnych Krupówkach w Zakopanem są bardzo wysokie. Teraz nie dotyczy to tylko i wyłącznie restauracji czy miejsc noclegowych, ale także wizyty w toalecie publicznej. Swoim rozczarowaniem w sieci podzielił się jeden z internautów.

REKLAMA

Zakopane jest zimową stolicą Polski i w tym czasie odwiedza je wielu turystów. Jedni udają się tam w celu jazdy na nartach, zaś inni zwiedzają miasto i chłoną lokalny klimat. Praktycznie każdego dnia na ulicach można zobaczyć tysiące odwiedzających.

Jeden z internautów podzielił się na grupie „Tatromaniacy” na Facebooku ciekawym wątkiem. Dotyczył on wizyty w publicznej toalecie, która, jak widać na zdjęciu, kosztuje aż 10 złotych. Mężczyzna nie był w stanie w to uwierzyć.

REKLAMA

– Może info z czapy, ale takie coś na Krupówkach, rozumiem inflacja itd., ale chyba są gdzieś jakieś granice no, chyba że nie ma – napisał internauta, załączając zdjęcie z Krupówek.

Łatwo więc wyliczyć, że jeśli z toalety chce skorzystać np. 4-osobowa rodzina, wówczas koszt takiej wizyty to aż 40 złotych. Nic więc dziwnego, że w komentarzach pod zdjęciem wywiązała się żywa dyskusja, a wiele osób narzekało na takie ceny.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA