REKLAMA

Przez kilka lat znęcał się nad nastoletnim synem. Biegał za nim z młotkiem
fot. Twitter | @Policja_KSP

W piątkowy poranek policjanci z Sanoka zatrzymali kobietę, która znacząco przekroczyła dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Po interwencji okazało się, że jej przewinienia mundurowi wycenili na mandat w wysokości 2,5 tysiąca złotych.

REKLAMA

Patrol jasielskiej drogówki w piątkowy poranek patrolować okolice miejscowości Kąty w gminie Nowy Żmigród. Przed godziną 9:00 zatrzymali jadącą volkswagenem, która w miejscu, w którym obowiązuje prędkość 50 km/h, jechała zdecydowanie zbyt szybko.

Po analizie stylu jazdy 42-letniej kobiety okazało się, że rozwinęła ona prędkość aż 122 kilometrów na godzinę. To ponad dwukrotnie większa wartość, niż ta, jaka obowiązywała na patrolowanym przez mundurowych odcinku.

REKLAMA

W sobotnim komunikacie mundurowi przekazali, że kobieta bardzo mocno zapamięta kontrolę policjantów. Jak się okazało, jej przewinienie „wycenili” na mandat w wysokości 2,5 tysiąca złotych, a także 15 punktów karnych.

Na tym jednak nie koniec konsekwencji, jakie poniesie 42-letnia kierująca. Funkcjonariusze przekazali również, że przez trzy miesiące nie będzie mogła prowadzić samochodu, ponieważ zostało zatrzymane jej prawo jazdy.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA