REKLAMA

Pizzeria
Fot. YouTube

Do skandalicznego zdarzenia doszło w budynku pizzerii w Sochaczewie. W wyniku awantury po sali latały krzesła i wyposażenie knajpy, a do tego wybite zostało jedno z okien. Jak się okazało, prowodyrami zdarzenia były dwie grupy pseudokibiców.

REKLAMA

Awantura miała miejsce 10 listopada w lokalu należącym do sieci pizzerii Da Grasso w Sochaczewie. Portal tusochaczew.pl przekazał, że młody kibic Widzewa Łódź obchodził tam swoje urodziny i pojawił się w lokalu z grupą swoich kolegów.

W pewnym momencie do knajpy weszli zamaskowani kibice Legii Warszawa i przerwali imprezę. Po kilku minutach wywiązała się prawdziwa bijatyka. Niektórzy z atakujących nie kryli się z zamiłowaniem do klubu i nosili różne elementy garderoby z logo warszawskiej drużyny.

REKLAMA

Sytuacja była zaogniona do tego stopnia, że konieczna była interwencja służb. Obie strony zaciekle się atakowały, a po sali zaczęły latać krzesła i elementy wyposażenia lokalu. Zdemolowana została również jedna z szyb, w którą rzucono ciężki przedmiot.

Na podłodze zostały ślady krwi. Wiadomo, że cały lokal był niedawno remontowany. Zanim na miejsce dotarła policja uczestnicy bójki uciekli. Teraz są poszukiwani przed policjantów z Sochaczewa.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA