Bulwersujące zachowanie mężczyzny. Oblewał bezdomną wodą ze szlaufa [WIDEO]

Bezdomna
Fot. Twitter | #briochesf

Do Internetu trafiło bulwersujące nagranie, na którym widać, jak stojący przed restauracją dorosły mężczyzna oblewa wodą z węża ogrodowego siedzącą na chodniku bezdomną. Internauci wyrazili oburzenie jego zachowaniem.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło na jednej z ulic w San Francisco. Tego dnia temperatura na zewnątrz nie przekraczała 10 stopni Celsjusza, co dla bezdomnych nie jest zbyt przyjemne. Pewien mężczyzna nic sobie jednak z tego nie zrobił i zaczął oblewać kobietę wodą.

– Bardzo chciałbym poznać imię tego okrutnego i nikczemnego człowieka, który powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności za takie traktowanie człowieka. Nie potrafię określić słowami, jak jest to obrzydliwe – skomentował nagranie Dean Low.

REKLAMA

Niektórzy internauci podejrzewali, że mężczyzna jest pracownikiem widocznej na nagraniu restauracji. W opiniach na stronie Google Maps od razu zaczęło się masowo pojawiać mnóstwo negatywnych opinii na temat lokalu.

Właściciele obiektu wyjaśnili jednak, że mężczyzna tam nie pracuje. Później okazało się, że jest to pracownik pobliskiej Foster Gwin Gallery. Internauci to wykorzystali i od razu zaczęli negatywnie oceniać ten lokal.