Chciała nagrać wideo na Krupówkach. Słynny biały miś chciał za to pieniądze [WIDEO]

Krupówki
Fot. Twitter

Na zakopiańskich Krupówkach nagrana została absurdalna scena. Znana aktorka chciała nagrać relację dla swoich obserwatorów z mediów społecznościowych. Przerwał jej jednak popularny biały miś, który zażądał od niej za to zapłaty.

REKLAMA

Aktorka Hanna Turnau jest miłośniczką górskich wędrówek i swój wolny czas postanowiła spędzić w stolicy polskich Tatr. Spacerując po najsłynniejszym deptaku w Zakopanem, chciała nagrać filmik dla swoich obserwatorów w mediach społecznościowych.

Biały miś z Krupówek zabronił nagrywania

Zaraz po rozpoczęciu nagrywania aktorce przerwał słynny Biały Miś z Krupówek. – Kiedy chcesz nagrywać self-tape na Krupówkach lepiej weź gotówkę. Z życia wzięte – napisała Turnau, publikując nagranie na swoim profilu na Instagramie.

REKLAMA

Na wideo widać, jak kobieta ustawia się do nagrania, co bardzo szybko zauważył mężczyzna przebrany za białego misia. – Halo, nie ma tak! Chcecie, to sobie zapłaćcie i foto nie ma sprawy – mówi mężczyzna. Aktorka zaraz odpowiedziała: ale my tu nagrywamy.

O dziwo, mężczyzny ten argument nie przekonał. – Obojętnie, czy nagrywasz, czy cokolwiek. My tutaj stoimy – chcesz z nami, to zapłać nam – odpowiedział. – Zakopane to jest bardzo sympatyczne miasto – podsumowała Hanna Turnau.

REKLAMA

Podziel się: