Kraków
Fot. Patrol998-Małopolska Facebook

Dramatyczne sceny wydarzyły się na jednej z krakowskich ulic. Pewien 26-letni mężczyzna w ostatni piątek został potrącony przez tramwaj. Niezbędna była akcja ratunkowa, po której poszkodowany został zabrany do szpitala.

W godzinach popołudniowych 26-latek został potrącony, w wyniku czego doznał obrażeń nogi. – Mężczyzna trafił do szpitala. Ruch w miejscu wypadku jest wstrzymany – poinformował PAP rzecznik małopolskiej PSP Hubert Ciepły.

Zdarzenie miało miejsce przy ulicy Wielickiej, a obecne na miejscu służby musiały przeprowadzić dramatyczną akcję ratunkową. Wszystko za sprawą faktu, że do momentu przybycia strażaków 26-latek był uwięziony pod tramwajem.

Pomimo bardzo groźnego zdarzenia, mężczyzna pozostawał przytomny. Osoba poszkodowana przekazana została Zespołowi Ratownictwa Medycznego, a ruch tramwajowy przez kilka godzin był w tym miejscu wstrzymany.

Nie wiadomo, co w tym przypadku doprowadziło do groźnego zdarzenia. Zazwyczaj jednak przyczyną kolizji oraz wypadków jest nieostrożność czy to kierowców, czy też pieszych. Czasami wystarczy moment dezorientacji, by doszło do niebezpiecznego incydentu.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę